Descrizione
Tere tulemast Aurea4Rural veebikoolitusele, mille eesmärk on olla uuendusliku digitaalse liitreaalsuse platvormi (nutitelefoni rakenduse) loomise tööriistaks maaturismi sektoris, pakkudes koolitusmaterjale selles sektoris töötavate töötajate ülesannetest lähtuvalt.

Selle kursuse sissejuhatuses saate teada, kuidas koolitusplatvormil navigeerida ja koolituse läbimist tõendav tunnistus saada.
Aurea4Rural kursust pakutakse viies erinevas keeles: eesti, hispaania, inglise, saksa ja itaalia keeles. Veebilehe vasakus ülanurgas saate valida keele, mida soovite koolituseks kasutada.

Koolitusliides ja navigeerimine

Ekraani vasakus servas kuvatakse koolituse üldine ülesehitus koos veebipõhiste õppetükkide loeteluga. Igaühe kohta kuvatakse veebipõhisele õppetükile kulutatud aeg ja saadud tulemus.

Ekraani põhiosas on kursuse kirjeldus. Kursuse avalehe parempoolsel küljel asub nupp "Jätka", mis võimaldab alustada kursust alates selle esimesest õppetükist.

Seejärel on võimalik kogu koolitus läbida, klõpsates nuppe "Järgmine". Pärast õppetüki lõppu kuvatakse nupp "Järgmisse õppetükki" ja see võimaldab järgmisse õppetüki liikuda.

Peamenüü

E-õppe platvormi peamenüü sisaldab järgmisi kirjeid:
  • Avaleht: Aurea4Rural kursuse avaleht näitab kursuse kirjeldust ja kõiki selles sisalduvaid õppetunde.
  • Minu kursused: see osa annab kasutajale ülevaate kõigist kursustest, millele õpilasel on juurdepääs.
  • Minu tulemused: see osa annab õpilasele ülevaate olulistest tegevustest ja võimaluse tunnistuse alla laadimiseks, kui ta on testi sooritanud vähemalt kursuse seadetes määratletud minimaalse tulemusega.
  • Sõnumid: e-õppe platvorm pakub sisemist sõnumsidesüsteemi, mis võimaldab kasutajatel suhelda, sõltuvalt määratletud õigustest. Õpilased saavad saata sõnumeid oma kursuse teistele liikmetele (õpilastele, õpetajatele).

Koolitusmoodulid

Kursus on baasüksus, mis sisaldab palju tööriistu ja võimaldab levitada teadmisi ning hinnata õpilaste õppimist.

Iga moodul koosneb erinevatest teoreetilistest tundidest ja hinnangutest. See arenenud sisu võimaldab parandada nende õpilaste teadmisi, kes soovivad osaleda kõrgetasemelisel koolitusel.

Kursuse õppetükid

Aurea4Rural e-õppe platvorm pakub palju tööriistu, mis pakuvad erinevaid võimalusi teadmiste edastamise hõlbustamiseks. Need tööriistad ilmuvad kursuse avalehele.

Iga kursus sisaldab erinevaid teoreetilise sisuga õppetunde ja kordamisküsimusi õpilaste teadmiste hindamiseks.

Õppetükk võib olla:
  • Puhtalt teoreetiline: see tähendab, et see koosneb slaididest.
  • Puhtalt küsimustel põhinev: koosneb ainult eri tüüpi küsimustest.
õppetükkidele pääseb ligi, kui klõpsate juba kursusel sees olles järgmisel nupul:

Lingid

Õppetükkides sisalduvate linkidega tutvumiseks peate neil paremklõpsama, et avada menüü, mis pakub mitmesuguseid võimalusi. Teie valikute hulka kuulub lingi avamine uuel vahekaardil, selle avamine täielikult uues aknas ja selle avamine “inkognito aknas”, kus seda enamasti ei seota teie muu sirvimisega ja teie ajalugu privaatsuse huvides ei salvestata.

See võimaldab teil Aurea4Rural e-õppeplatvormi kasutamisel veebisaite avatuna hoida mitmel vahekaardil, nii et saate lugeda mitut veebisaiti, võrrelda teavet või käia kiirelt ühel vahekaardil ning seejärel teisele vahekaardile oma töö juurde tagasi tulla.

Kursuse hindamine

Aurea4Rural koolituse tunnistuse saamiseks tuleb iga mooduli lõpus läbida test vähemalt 80% skooriga. Iga testi läbimiseks on teil kolm katset.

Pidage meeles, et testid on saadaval ainult registreeritud kasutajatele.

Õpilase tulemused

Jaotis "Minu tulemused" võimaldab teil õpilasena tutvuda kõigi oma tulemustega ja alla laadida Aurea4Rural kursuse tunnistuse.

Kui õpilane läbib kõik Aurea4Rural koolituse õppetükid vajaliku tulemusega, on võimalik saada tunnistus. Õpilane saab PDF-vormingus tunnistuse alla laadida jaotisest „Minu tulemused“, klõpsates lingil „Laadi alla tunnistus“.

Nupu abil saab tunnistuse ka vastava kursuse kodulehelt alla laadida.
 
COMPLETATO CON SUCCESSO
Media del punteggio ottenuto: 0%
Progresso: 100%